Individuální projekty rodinných domů a bytů

Hledáte styl bydlení, který by Vás oslovil a zároveň odlišil od současných trendů typových projektů rodinných domů. Naše společnost Vám nabízí individuální projekty rodinných domů na míru, které Vám přizpůsobíme dle Vašich požadavků na bydlení či spefickému pozemku, na kterém bude rodinný dům osazen.

Ceny individuálních projektů

Ceny individuálních projektů domů se liší v závislosti na zastavěné ploše, složitosti a požadavcích klienta. Přesnou ceny projektu vám však rádi zcela zdarma spočítáme.

Projektová dokumentace k rodinnému domu

Jako profesionálové v projekci staveb vám vytvoříme kvalitně a řádně zpracovanou projektovou dokumentaci. Základem přesné a bezproblémové výstavby domu je kvalitně zpracovaná projektová dokumentace. Investice se vám tedy několikanásobně vrátí.

Stupně individuální projektové dokumentace RD

 1. Architektonické studie či analýzy (STS, PPR)
 2. Projekty pro územní řízení (DUR)
 3. Projekty pro stavební povolení (DSP)
 4. Projekty pro provedení stavby (DPS)
 5. Projekty pro výběr zhotovitele (DZS)
 6. Projekt skutečného provedení

Každý stupeň projektové dokumentace lze objednat samostatně včetně více paré. Projektová dokumentace se řídí převážně vyhláškou č.499/2006 Sb. a každý její stupeň musí odpovídat náležité stavební normě a vyhlášce.

Požadované podklady pro tvorbu projektové dokumentace

Níže jsou uvedené všechny podklady, které potřebujeme ke zpracování kvalitní projektové dokumentace. Veškeré podklady jsme po přechozí domluvě s klientem schopni zajistit.

 1. výpis z katastru nemovitostí
 2. výkresová dokumentace a technická zpráva
 3. polohopis a výskopis pozemku, půdorys / řezy / pohledy objektu
 4. radonový průzkum v případě novostavby ( jsme schopni zajistit )
 5. hydrologický a geologický průzkum
 6. stavebně technický průzkum v případě rekonstrukce

Při tvorbě projektové dokumentace, které se dělá k přestavbě či rekonstrukci budovy, se navíc musí provést geodetické zaměření, které je podmínkou pro vydání stavebního povolení.