Projekty rodinných domů

Naše firma si Vám dovoluje nabídnout komplexní projekční činnost, která zahrnuje

Individuální projekty rodinných domů

Individuální projekty rodinných domů jsou určeny především pro ty, kteří se svým bydlením chtějí odlišit od klasických typových projektů rodinných domů, či vlastní specificky situovaný pozemek, který neumožňuje výstavbu rodinného domu podle typového projektu.

Variabilní projekt vily Jannes

Variabilní projekty vily Jannes vznikl jako projekt určený těm, jež se chtějí odprostit od typových projektů rodinných domů a zároveň mají rádi anglický styl bydlení. Vila Jannes je pro Vás připravena v několika variantách, které jsou zpracovány a připraveny k prodeji. K dispozici je také výkaz výměr zahrnující i kontrolní rozpočet. Veškeré varianty projektu vily Jannes je možno shlédnout po předchozí domluvě a jejich případné dodání garantujeme do několika dnů po obdržení písemné objednávky.

Typové projekty rodinných domů

Firma Jannes Holding pro své klienty rovněž připravila několik ukázek typových projektů rodinných domů, které pro vás mohou být inspirací. Všechny typové projekty rodinných domů jsou cenově dostupné a v případě požadavku klienta je možno projekty jakkoli modifikovat.

Předprojektová příprava

V případě zájmu klienta je možné, v sídle naší společnosti, během sjednané schůzky zpracovat hrubý návrh domu, týkající se velikosti půdorysu, jeho dispozice, vzhledu vnějšího obvodového pláště se střechou, a to vše dle představ klienta v rámci vizualizace.

Tento návrh, který naše společnost nabízí, je pro budoucí stavebníky zajímavý jako rámcový podklad pro rozhodnutí o tom, jaká bude výsledná podoba individuálního objektu ještě před zhotovením projektové dokumentace.

Rádi Vám doporučíme typ domu vhodný pro váš pozemek, s ohledem na okolní zástavbu a orientačně Vám sdělíme představu o předpokládané výši nákladů za jeho realizaci. Potřebným podkladem od klienta jsou v tom případě informace o pozemku – rozměry, tvar a převýšení.