Typové projekty rodinných domů

Zajímáte se o typové projekty rodinných domů? Naše společnost Jannes Holding pro vás připravila několik typových projektů rodinných domů, které se liší jak dispozičně, tak i zastavěnou plochou.

Pro všechny typové projekty domů jsou vypracovány výkazy, výměry včetně kontrolního rozpočtu, díky kterému získáte reálnou představu o celkové výši nákladů na výstavbu domu.

Úprava typových projektů

I přes fakt, že jsou tyto projekty typové, nabízíme vám možnost jejich modifikace. Cena výše zmíněné úpravy se stanoví na základě vzájemné dohody, přičemž se bere v potaz náročnost a rozsah prováděných úprav v projektu.

Typové projekty do 150m2

Jestliže jste omezeni velikostí pozemku či výší nákladů spojených s výstavbou rodinného domu, využijte našich typových projektů se zastavěnou plochou do 150m2. Všechny projekty jsou dispozičně velice dobře zpracovány a poskytnou vám příjemné prostředí k bydlení.

Typové projekty nad 150m2

Pokud disponujete velkým pozemkem, nabízíme vám typové projekty rodinných domů či vil, které vám zajistí veškerý komfort k bydlení. Dle požadavků klienta lze jakýkoli projekt upravit individuálně.